יום ראשון, 11 בינואר 2015
הביטוח הישיר לא מה שחשבתם!
כל מה שהחברות הישירות לא רוצות שתדעו:


למה הביטוח הישיר מציעה  "לחסוך את מימון הסוכן"?

האמת היא שחברות הביטוח מעדיפות לעבוד ללא סוכן הסיבה היא פשוטה והיא לא ה-300 שקל עמלה שצריך לשלם לסוכן ביטוח.
האמת היא שללקוח הבודד אין מספיק כלים וכוח להלחם לבד מול חברת הביטוח!!! במקרה של תביעה שיש בה טיפה של ספק הביטוח הישיר/9000000 ולא רק הם ידחו את התשלום וינסו להתחמק מתשלום התביעה וזה, מבחינה כלכלית לחברה שמנסה למקסם רווחים זה הגיוני למשוך כמה שיותר לקוחות ולא לשלם במקרה של תביעה. במקרה הכי גרוע  הם יפסידו בבית דין לתביעות קטנות ויצטרכו לשלם את התביעה ללא כל קנס ובשנה איחור.
לאומת זאת אם הלקוח היה חכם ורכש דרך סוכן שמייצג בנוסף אליו עוד אלפי לקוחות ומבוטח ששילם כמעט באותו מחיר זוכה לייעוץ מסוכן בעל ניסיון של עשרות שנים ואלפיי תביעות מול חברות הביטוח ובקשר רציף עם עו"ד ובקיא בכל פרטי הפוליסה. שייצג את המבוטח מול החברות ביטוח וידאג שהלקוח שלו יקבל את כל מה שמגיע לו.

שני כהן צוחקת על שוקה במלדיבים... תראו לאן טסים עובדי חברת הביטוח הישיר:
שני כהן צוחקת על כמה שסוכני הביטוח מרוויחים....
כמה מרוויח מוכרן שעבר קורס של חודש בביטוח הישיר?שימו לב לאותיות הקטנות מתחת לשם- ביטוח ישיר ו9,000,000 זאת אותה חברה!   ביטוח ישיר – חברה לביטוח


חברת ביטוח איי.די.איי : הביטוח הישיר ו-9000000 לכאורה שתי חברות שונות, אם תסתכלו על האותיות הקטנות מתחת שם החברה תתפלאו לדעת שבעצם זאת אותה  חברת ביטוח מבית איי.די.איי, מדובר בקומבינה ישראלית במיטבה שמטרתה ל"עבוד" על הלקוח הפוטנציאלי שמתקשר לשתי חברות שונות וחושב לתומו שעשה השוואת מחירים רק שבעצם הוא התקשר מבלי לדעת לאותה חברה פעמיים וקיבל פעמיים את אותו מוקדן שעונה ללקוח בטלפון בהתאם למספר שחייג "ביטוח ישיר שלום" או למספר השני " 9,000,000 שלום" המוקדן יושב בחברת איי.די.איי ועובד בחברת איי.די.איי ומציג את עצמו פעם אחת כנציג של ביטוח ישיר ובמספר טלפון של 9,000,00 כנציג של 9,000,000. האם היית רוצה להפקיד את הביטוח שלך בחברה שכול מטרתה היא לסגור עסקה והיא תשתמש בכל האמצעים העומדים לזכותה על מנת לבלבל את הלקוח ולגרום לו לקנות דרכם, האם לא כדאי לשאול את עצמך לפני הקניה אם עכשיו הם כבר עובדים עליי מה יהיה בעת תביעה???? 
5 תגובות: