יום ראשון, 12 בפברואר 2017

ביטוח ישיר החברה שחרטה על דגלה לוותר על שירות לטובת מחירביטוח ישיר ו 9,000,000 אותה חברה בשמות שונים, מקום חמישי בארץ בהוצאות על פרסום מעט אחרי קוקה-קולה, אסם ועלית, זכתה בפרסומת השנה ב-2014 כי היא מצאה דרך להגיע לצרכן "הישראלי הפריאר" שמחליט למכור את הפרטים שלו לביטוח הישיר ולוותר על השירות שהוא מקבל מסוכן ביטוח כי יש לו הצעה "זולה יותר".

בואו נתייחס למקרים (שיכולים לעלות לכם ביוקר) שהביטוח הישיר באמת זול יותר מכל שאר 10 חברות הביטוח בישראל ,זה קורה בד"כ בביטוח מקיף לנהגים חדשים או ברכבים זולים יחסית...
האם שאלתם את עצמכם למה הם יותר זולים?
 בפרסומת של שוקה מדובר על חיסכון בעמלת סוכן,.. השירות דרך סוכן הרבה יותר טוב אבל כמה הוא עולה לי? כמה מרוויח סוכן ביטוח בשביל השירות שהוא נותן?
סוכן ביטוח תחרותי מכניס בסביבות  10% על כל עסקת מקיף, כלומר 300 ש"ח על  ביטוח שעולה 3000 , בביטוח רכב שעולה 5,000 ש"ח הוא מרוויח פחות אחוזים קרוב ל-400 ש"ח וזה לפני הוצאות ומשכורות, כלומר סוכן לא מרוויח יותר ממוקדן בביטוח ישיר, שסיים צבא ועבר קורס מכירות של חודש ומקבל תגמול של 200 ש"ח על כל סגירת ביטוח!
אז רגע 5 שנים מחדירים לנו לראש עם 20 פרסומות ביום ובכל מקום באינטרנט תחסכו את העמלת סוכן,
עובדים עליכם, כמו שהביטוח הישיר עובד עליכם עם שתי שמות שונים 9,000,000 וביטוח ישיר 5555555 שזה בעצם אותה חברה אם תחייגו את שני הטלפונים תגיעו לאותו מוקדן שייתן לכם שני מחירים שונים, חברות הביטוח מעדיפות לעבוד ישירות מול הלקוח כי הוא לא יודע ואין לו כוח לדרוש את מה שמגיע לו

פניכם מקבץ התלונות של לקוחות שבחרו להתלונן בשבוע האחרון 2.2.2017 - 7.2.2017
כל שבוע זה חוזר על עצמו לפני שמנהלי הדף מספיקים למחוק את הביקורות:

לא נגענו:


תחשבו על כל האלפי לקוחות שסובלים בביטוח הישיר ולא מתלוננים בעמוד הפייסבוק?

האם אתם רוצים לסגור ביטוח עם חברה שרק עסוקה בשקרים ובהכפשות?
מה אתם חושבים שהם יעשו כשלא תרצו לחדש דרכם או כשיצטרכו לשלם לכם כסף על תאונה או על גנבה???
הביטוחים הישירים זולים יותר לא מכיוון שהם חוסכים לכם את העמלת סוכן! הסיבה שהביטוח הישיר זול יותר  זה בגלל שהוא עובד על אנשים בשיטת "המצליח" ובגלל שהוא מתעסק רק במכירת תאונות אישיות ללקוחות שקנו ביטוח רכב
הם בטח לא מתעסקים בשירות ובטח לא בטיפול בתביעות ועל זה יעידו הלקוחות שניסו לקבל מהם שירות בעת הצורך, אפשר לשקר חלק מהאנשים כל הזמן או לשקר חלק מהזמן את כל האנשים אבל אי אפשר לשקר את כולם כל הזמן!

לפני שאתם מבזבזים אלפיים וקונים ביטוח מהביטוח הישיר ומבטחים רכוש ששווה עשרות או מאות אלפים כדאי שתחשבו שלוש פעמים, אם אתם רוצים להסתבך אתם בכלל, ל "הנחה" שאתם מקבלים דרכם יש מחיר שהוא הרבה יותר גבוהה, למכור את הפרטים שלכם ולקבל טלפונים כל חודש מנציגי מכירות שינסו למכור לכם תאונות אישיות, לחכות שעות על הקיו ולקבל ניתוק לפנים מנציגה שלא באתם לה טוב, לרדוף אחריהם שיחזירו לכם את הכסף, לוודא שהחזירו לכם את הכול, לתבוע על שום דבר ושלם פי 2 בחידוש... או שפשוט תכנסו לאתר של שוק הביטוח תעשו השוואת ביטוח ותיקנ דרך סוכן ביטוח מקצועי כמעט באותו מחיר ותקבלו ביטוח אמיתי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה